Sperrmüll termine 2018 - dabu-info

logo
logo
Отиване към съдържанието

Usługi informacji

Terminy odpadów wielkogabarytowych tzw. wystawek w Niemczech i Luxemburgu w formie zestawień udostepniam w PDF, na życzenie nanoszę do nawigacji Google Maps. Terminy udostępniam na każdy tydzień roku od niedzieli do czwartku (terminy zbierania przez firmy to poniedziałek-piątek).
Zamów Zestaw Tygodniowy PRO w styczniu, lutym, marcu, kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu, pażdzierniku, listopadzie lub grudniu 2018.
Adresy serwisu gdzie możecie poszukiwać uszkodzonych lub pozostawionych przez klientów urządzeń spalinowych, elektrycznych ogrodniczych, rolniczych, sportowych, budowlanych czy czyszczących ciśnieniowo wybranych firm. Dodatkowo w ofercie przygotowanie i naniesienie adresów miesjc utylizacji aut, serwisu karoserii gdzie można poszukiwać aut uszkodzonych lub na części. Wyszukane adresy przygotujemy pod nawigację Google Maps.
Nanosimy adresy na mapę pod darmową nawigację Google Maps. Możemy przygotować na jednej mapie kilka rodzajów serwisów w wybranych lokalizacjach czy państwach. W sprawie dostępu do większej ilości map proszę o kontakt w tej sprawie na numer telefonu +48600812820. Zapraszamy!

e-mapa

Copyright © 2018 dabu-info REGULAMIN | POLITYKA COOKIES | POLITYKA PRYWATNOŚCI
Назад към съдържанието