Terminy wystawek w Niemczech

logo
logo
Przejdź do treści
Usługi informacji
Terminy odpadów wielkogabarytowych tzw. wystawek w Niemczech i Luxemburgu w formie zestawień udostepniam w PDF, na życzenie nanoszę do nawigacji Google Maps. Terminy udostępniam na każdy tydzień roku od niedzieli do czwartku (terminy zbierania przez firmy to poniedziałek-piątek).

Zadzwoń +48600812820
Adresy serwisu gdzie możecie poszukiwać uszkodzonych lub pozostawionych przez klientów urządzeń spalinowych, elektrycznych ogrodniczych, rolniczych, sportowych, budowlanych czy czyszczących ciśnieniowo wybranych firm. Dodatkowo w ofercie naniesienie adresów pod nawigację Google Maps.

Zadzwoń +48600812820
Nanosimy adresy na mapę pod darmową nawigację Google Maps. Możemy przygotować na jednej mapie kilka rodzajów serwisów w wybranych lokalizacjach czy państwach.
Zadzwoń +48600812820.

e-mapa

Budujemy strony internetowe na Websiete X5 Professional na gotowych wzorcach lub budujemy je od podstaw. Posiadamy w ofercie wszystkie obiekty opcionalne do tego systemu. Współpracujemy z programistami aby zapewnić Państwu dodatkowe możliwości czy aplikacje napisane od podstaw dla Państwa.
Strony wielojęzyczne z tłumaczeniem na język niemiecki, ukraiński, hiszpański lub litewski przez tłumaczy posługujący się językiem ojczystym.
Dodatkowo proponujemy wyszukanie odpowiedniej domeny, zaparkowanie na serwerze oraz oferujemy zabezpieczenie szyfrowaniem SSL lub OpenSSL.

Zadzwoń +48600812820.

webdesign

Copyright © 2018 dabu-info REGULAMIN | POLITYKA COOKIES | POLITYKA PRYWATNOŚCI
Wróć do spisu treści