Przejdź do treści
mBank
Proszę o dane do wpłaty - SMS | WhatsApp
Santander Bank Polska S.A.
Proszę o dane do wpłaty - SMS | WhatsApp
PKO BP
Proszę o dane do wpłaty - SMS | WhatsApp
Western Union
Ich frage nach Ihrem Namen und Nachnamen auf WhatsApp

PAYPAL

Wybierz PayPal.Me wprowadz ustaloną wcześniej kwotę i dokończ wpłatę przez bezpieczną stronę. Po wpłacie zostaniemy poinformowani przez PayPal. Zamówienie zostanie wysłane na skazany adres e-mail lub numer WhatsApp. Link do firmowego konta PayPal.Me wysyłam po ustaleniu warunków zamówienia usługi.

Jak wysłać pieniądze przy użyciu łącza PayPal.Me?
Wystarczy kliknąć otrzymane łącze PayPal.Me lub wpisać je w przeglądarce. Wpisz kwotę, jaką chcesz wysłać, i wybierz sposób zapłaty. Możesz wysłać pieniądze z konta PayPal lub rachunku bankowego lub wybrać swoją preferowaną kartę debetową lub kredytową. Jeśli nie masz konta PayPal, pomożemy Ci je utworzyć. Rejestracja trwa krótko i jest bezpłatna.

Czy mogę anulować płatność?
Możesz tylko anulować płatności ze statusem Nieodebrana. Jeśli płatność zostanie zrealizowana, nie możesz jej anulować, ponieważ odbiorca już otrzymał pieniądze. Możesz cofnąć zrealizowaną płatność, kontaktując się z odbiorcą i prosząc o zwrot pieniędzy.

Do czego służy pole wyboru Ochrona kupujących w systemie PayPal?
Jeśli płacisz za towary lub usługi, zaznacz to pole, aby kwalifikujące się zakupy zostały objęte ochroną kupujących w systemie PayPal.  Pozostaw to pole niezaznaczone, jeśli wysyłasz pieniądze do znajomych lub rodziny, ponieważ tego typu transakcje nie są objęte ochroną.
Wróć do spisu treści