Terminy wystawek - Terminy wystawek w Niemczech

logo
logo
Przejdź do treści

Terminy wystawek

Terminy na wystawki odpadów wielkogabarytowych w Niemczech i Luksemburgu. Od ponad dekady zajmuję się opracowaniem terminów na wystawki w formie zestawień. Temat ten jest mi bliski od końca lat 90 kiedy to pierwszy raz wybrałem się z znajomymi na takie wystawki do Stuttgartu. Przygoda trwała z przerwami kilkanaście lat po tym okresie musiałem zakończyć wyjazdy z powodów osobistych. W roku 2008 założyłem działalność aby dzielić się swoim doświadczeniem w tej dziedzinie. Terminy pozyskuję z oficjalnych informacji w urzędach gmin i nieoficjalnych źródeł w tym Internetu. Informacje te są przygotowane w formie chronologicznej dzień po dniu co generuje sporo czasu i za ten czas jest wyliczona usługa.

Od roku 2008 oferuję terminy w zestawieniach tygodniowych.
Zestaw Tygodniowy PRO zawiera 50-97 dostępnych powiatów w tym dużych miast. Większość dostępnych rejonów zaznaczonych jest czerwonym pinem na mapie wystawek. Zestawienie zawiera terminy na życzenie czyli potocznie na telefon! Podzielone jest na Bundeslandy w Niemczech oraz dystrykty w Luxemburgu. Na początku zobaczycie Państwo spis rejonów w zestawieniu. Po kliknięciu w dany powiat zostaniecie przeniesieni do miejsca w dokumencie. Aby powrócić do spisu rejonów wystarczy w nagłówku kliknąć w numer i datę zestawienia. Terminy są przygotowane chronologicznie czyli dzień po dniu, są to terminy zbierania rano przez firmy sprzątające to co wystawili wieczorem dzień wcześniej mieszkańcy. Zestawienie zawiera dokładne adresy miejscowości, dzielnic oraz ulic w wybranych rejonach również dokładne kody pocztowe. Możecie Państwo też sprawdzić w Legendzie dokumentu oznaczenie skrótów w dokumencie oraz obrys i dokładny kod pocztowy wybranej miejscowości lub gminy na mapie. Dodatkowo położenie powiatu lub miasta zaznaczone jest na mapie Niemiec. Na Państwa życzenie od dziewięciu lat jest wprowadzony początek kodu pocztowego dla każdego powiatu czy większego miasta.
Mapę wystawek proszę otworzyć przez otwarcie kodu QR.
Mapa zawiera położenie powiatów w Niemczech oraz informacje jakie z tych powiatów mogą być dostępne w Zestawie Tygodniowym PRO.
Dokładna informacja o dostępnych terminach na dany tydzień jest udzielana telefonicznie.
Copyright © 2018 dabu-info REGULAMIN | POLITYKA COOKIES | POLITYKA PRYWATNOŚCI
Wróć do spisu treści